Ergonomiczne podnoszenie i przenoszenie z Hovmand

Wygodny i ergonomiczny transport w logistyce magazynowej, handlu i przemyśle

Wszystkie rodzaje materiałów i opakowań muszą być codziennie przemieszczane w halach produkcyjnych, magazynach i punktach sprzedaży. Zajmuje to dużo czasu i wysiłku, zwłaszcza gdy przedmioty są ciężkie, co jest powszechne w środowisku przemysłowym. Obsługa materiałów polega na dostarczaniu kanistrów i beczek z magazynu do miejsca produkcji. Wiadra wypełnione surowcami należy przesypywać do innych pojemników powyżej wysokości pasa. Do maszyn pakujących materiały opakowaniowe, np. nawinięte na rolkach, należy często przewieźć z palety, obrócić i założyć materiały w trudno dostępnym miejscu, co powoduje, że do tej pracy potrzebne są dwie osoby.

Technologia Hovmand sprawia, że przenoszenie surowców i półproduktów/produktów jest łatwym i intuicyjnym procesem. Jedna osoba skutecznie i precyzyjnie transportuje nawet bardzo ciężkie rolki, beczki, kontenery itp. Zaawansowane podnośniki do różnych pojemników ostrożnie manipulują Twoimi towarami, aby zapobiec ich uszkodzeniu, jednocześnie zmniejszając obciążenie wysiłkowe pracowników. Ma to pozytywny wpływ na wydajność produkcji i magazynu, a także na zdrowie pracowników. Pozostaw ciężką pracę niezawodnej technologii specjalnie zaprojektowanej do pracy i pozwól swoim pracownikom zająć się bardziej delikatnymi zadaniami.

Zobacz również: HOVMAND – możliwości i wydajność

Seria INOX

Nasz wózek manipulacyjny ze stali nierdzewnej jest idealną pomocą we wrażliwych obszarach roboczych, gdzie panują rygorystyczne standardy w zakresie higieny i czyszczenia sprzętu (IP66).

Zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie ze standardami GMP, nasze wózki manipulacyjne ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie wymagania, jeśli chodzi o obsługę i transport towarów wrażliwych w higienicznych obszarach.

Wózek manipulacyjny INOX i odpowiadające mu narzędzia podnoszące są wykonane w 100% z elektropolerowanej stali nierdzewnej, co czyni materiał szczególnie łatwym do czyszczenia. Higieniczna wodoodporna konstrukcja zapewnia optymalną ochronę przed przyleganiem drobnoustrojów lub kurzu, a nawet jest odporna na agresywne środki czyszczące.

Zobacz również: Podnośniki HOVMAND w branży farmaceutycznej

Wózek manipulacyjny Impox 70

Udźwig:

Max. 70 kg

Wysokość podnoszenia:

977 – 1672 mm

Zastosowanie:

Lekki IMPOX 70 jest idealny do przemysłu spożywczego, z łatwością przewozi i podnosi pojemniki, skrzynie i kartony.

Wózek manipulacyjny INOX 90

Udźwig:

Max. 90 kg

Wysokość podnoszenia:

956 – 1651 mm

Zastosowanie:

Dzięki narzędziom wykonanym ze szlachetnej stali nierdzewnej INOX 90 doskonale nadaje się do przenoszenia skrzyń, kartonów i szpul w wrażliwych miejscach pracy.

Wózek manipulacyjny INOX 200

Udźwig:

Max. 200 kg

Wysokość podnoszenia:

1228 – 2028 mm

Zastosowanie:

INOX 200 można używać zarówno z osprzętem elektrycznym jak i ręcznym do przenoszenia szpul, kartonów, beczek i innych.

Wózek manipulacyjny E300

Udźwig:

Max. 300 kg

Wysokość podnoszenia:

1300 – 1650 mm

Zastosowanie:

Wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej, E300 jest stworzony do podnoszenia ciężkich wiader, beczek i kartonów w higienicznych obszarach przemysłowych.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!