Ergonomiczne podnoszenie i przenoszenie z Hovmand

Wygodny i ergonomiczny transport w logistyce magazynowej, handlu i przemyśle

Wszystkie rodzaje materiałów i opakowań muszą być codziennie przemieszczane w halach produkcyjnych, magazynach i punktach sprzedaży. Zajmuje to dużo czasu i wysiłku, zwłaszcza gdy przedmioty są ciężkie, co jest powszechne w środowisku przemysłowym. Obsługa materiałów polega na dostarczaniu kanistrów i beczek z magazynu do miejsca produkcji. Wiadra wypełnione surowcami należy przesypywać do innych pojemników powyżej wysokości pasa. Do maszyn pakujących materiały opakowaniowe, np. nawinięte na rolkach, należy często przewieźć z palety, obrócić i założyć materiały w trudno dostępnym miejscu, co powoduje, że do tej pracy potrzebne są dwie osoby.

Technologia Hovmand sprawia, że przenoszenie surowców i półproduktów/produktów jest łatwym i intuicyjnym procesem. Jedna osoba skutecznie i precyzyjnie transportuje nawet bardzo ciężkie rolki, beczki, kontenery itp. Zaawansowane podnośniki do różnych pojemników ostrożnie manipulują Twoimi towarami, aby zapobiec ich uszkodzeniu, jednocześnie zmniejszając obciążenie wysiłkowe pracowników. Ma to pozytywny wpływ na wydajność produkcji i magazynu, a także na zdrowie pracowników. Pozostaw ciężką pracę niezawodnej technologii specjalnie zaprojektowanej do pracy i pozwól swoim pracownikom zająć się bardziej delikatnymi zadaniami.

Zobacz również: HOVMAND – możliwości i wydajność

Seria GO

Szukasz prostego i wszechstronnego rozwiązania do podnoszenia?

GO to wielofunkcyjny wózek manipulacyjny stworzony do rozwiązywania różnorodnych codziennych problemów związanych z podnoszeniem. Podnośnik może być używany we wszystkich gałęziach przemysłu i sytuacjach, w których trzeba coś podnosić i przenosić na platformie – możliwości są zatem niemal nieograniczone.

Wózek manipulacyjny GO umożliwia umieszczenie dowolnego rodzaju przedmiotu na platformie i przeniesienie go z punktu A do punktu B na odpowiedniej wysokości. To sprawia, że GO jest idealnym urządzeniem do podnoszenia na przykład w sklepach, bibliotekach, biurach i supermarketach lub wszędzie tam, gdzie chcesz w prosty sposób usprawnić obsługę materiałów.

Wózek manipulacyjny GO

Udźwig:

Max. 70 kg

Wysokość podnoszenia:

120 – 1505 mm

Zastosowanie:

Wszechstronny wózek manipulacyjny dla szerokiej gamy przedmiotów takich jak kartony, skrzynie, ryzy papieru, teczki i inne.

Wózek manipulacyjny GO Plastic Can Tipper

Udźwig:

Max. 60 kg

Wysokość podnoszenia:

Max. 1600 mm

Zastosowanie:

Podnoś, przechylaj i przelewaj płyny w kanistrach i plastikowych puszkach do innych pojemników z pomocą tego urządzenia 3 w 1.

 


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!