Paletyzacja

Paletyzatory warstwowe to nadal niezastąpione rozwiązanie w automatyzacji procesów paletyzacji, zwłaszcza tam, gdzie kluczowymi parametrami decydującymi o wyborze systemu są: wydajność, szybkie wdrożenie, prostota obsługi, niezawodność oraz chwytanie lub podnoszenie (ze względu na możliwości uszkodzenia produktu).

Paletyzatory produkowane przez naszego partnera, szwedzką firmę InterSystem, to rozwiązania dostosowane to indywidualnych potrzeb i zadań produkcyjnych. Zawsze przygotowujemy projekt i uzgadniamy z klientem wszystkie aspekty transportu jego produktu i paletyzacji z uzwględnieniem istniejących maszyn, ciągów produkcyjnych i komunikacyjnych, by ostatecznie zaproponować optymalne – space efficient – rozwiązania pod klucz.

Firma InterSystem to ponad 600 instalacji zrealizowanych na całym świecie, w tym w Polsce, co czyni z naszego partnera lidera kompleksowych rozwiązań w zakresie paletyzacji i transportu wewnętrznego produktów.
Dzięki modułowej budowie zarówno paletyzatory, jak i urządzenia peryferyjne Intersystem pozwalają na ich zastosowanie nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach przy zachowaniu maksymalnej efektywności produkcji.

Nasze paletyzatory możemy dostarczać w kombinacji z wieloma modułami i urządzeniami peryferyjnymi i transportowymi oraz również w wersji ze stali nierdzewnej. Zobacz również nasze rozwiązanie paletyzacji z wykorzystaniem robotów firmy Yaskawa.

 

Wybierz kategorię


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!