Pojemniki i folie

W naszej ofercie znajdują się pojemniki w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach oraz z różnych materiałów. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość oraz szeroki wachlarz opakowań. Ponadto oferujemy folie, które umożliwiają uzyskanie optymalnych wyników pakowania. Różnorodna oferta materiałów gwarantuje idealne pakowanie pod względem jakości i efektywności kosztowej. Łączymy najwyższą jakość z niezawodnością procesu pakowania.

Pojemniki i tacki biodegradowalne Earthcycle ™

Biodegradowalne tacki i pojemniki z pulpy marki Earthcycle™ – przeznaczone do świeżych warzyw i owoców z możliwością kompostowania w warunkach przydomowych

Opakowania Earthcycle to idealna odpowiedź na oczekiwania rynku związane z ograniczeniem plastiku, przy jednoczesnym zachowaniu standardów pakowania.
Nasze pojemniki nadają się nie tylko do recyklingu, ale również do kompostowania w warunkach przydomowych zapewniając ochronę środowiska:

  • Wykonane z surowców pochodzących z recyklingu oraz pozyskiwanych w sposób zrównoważony
  • Przeznaczone do kontaktu z żywnością (certyfikaty FDA, CFIA, BFR)
  • Posiadają certyfikat OK Home Compost
  • Możliwość zamknięcia w technologii top-seal
  • Mogą być używane w kuchence mikrofalowej
  • Produkowane w Ameryce Północnej

Zobacz również: Opakowania EKO

Pojemniki i tacki RPET, PET, PP

Opakowania jednostkowe do artykułów spożywczych, w tym warzyw, owoców, ziół i grzybów. Przeznaczone do pakowania ręcznego i automatycznego. Do zamykania pokrywką, folią lub siatką. Szeroka gama kształtów i pojemności pozwala na dobór do indywidualnych potrzeb klienta.

Wyprodukowane z
PET, RPET,PP.
Pojemniki, pokrywki, pojemniki z pokrywką na zawiasie.

Folie

Folie do pakowania artykułów spożywczych na maszynach flow-pack i top- seal.

Transparentne lub z nadrukiem do 10 kolorów o różnych grubościach i szerokościach.
Występują z makro lub mikroperforacją, perforacją laserową.

Wykonane z tworzyw sztucznych lub surowców pochodzenia roślinnego.

Siateczki elastyczne

Siateczki elastyczne to idealna osłona na pojemnik z owocami, warzywami lub grzybami. Dzięki swej elastyczności nadaje się do punetek o różnych pojemnościach. Doskonale chroni zawartość, nie powodując przy tym parowania wewnątrz opakowania. Idealnie prezentuje zawartość. Miękki materiał, z którego wykonane są nasze siateczki, zapobiega uszkodzeniu produktów.

Dostępne w kolorze czerwonym oraz niebieskim.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!