Stanowiska zrobotyzowane

Sprawdź, jakie gotowe rozwiązania i aplikacje wykorzystujące roboty przygotowaliśmy w celu automatyzacji Twojego zakładu.

Stacja Paletyzacji Robopal YGP

Roboty przemysłowe zastosowaliśmy w naszych zrobotyzowanych stacjach paletyzacji ze względu na ich główne zalety jak m.in.: udźwig, zasięg, precyzja i wydajność. Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy gotowe stacje paletyzacji „pod klucz”, umożliwiające przenoszenie i układanie opakowań zbiorczych, praktycznie o dowolnym ciężarze i zasięgu dopuszczalnym.

Stacje zrealizowane na robotach przemysłowych w przeciwieństwie do tych opartych na cobotach, wymagają zastosowania wygrodzeń, skanerów, detektorów i innych zabezpieczeń niezbędnych do spełnienia rygorystycznych norm bezpieczeństwa. W zależności od produktu, zadania, wyposażenia oraz zastosowanych zabezpieczeń, nasze stacje wyróżniają się kompaktowa budową i minimalną zajmowaną powierzchnią.

W zależności od wyboru robota i interfejsu, możemy wyposażyć stację w standardowy: teach pendant , smart pendat  lub doposażać w przemysłowe PC czy PLC z dotykowym ekranem HMI. W każdym przypadku gwarantujemy wysoką niezawodność pracy stacji, łatwe tworzenie nowych wzorów warstw i palet oraz przyjazną dla użytkownika obsługę.

 


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!