Priorytety naszych klientów są naszymi priorytetami

BOSKY to firma o ugruntowanej pozycji w branży opakowań, szczególnie dla przemysłu spożywczego. Od ponad 25 lat doskonalimy naszą ofertę w zakresie automatyzacji procesu pakowania: dostarczamy pojedyncze maszyny i urządzenia, projektujemy i wdrażamy kompletne linie do pakowania, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Pomagamy w dokonaniu właściwego zakupu, za priorytet uznając indywidualne potrzeby oraz możliwości kupujących przy uwzględnieniu specyfiki rynku i bieżących trendów.

Nasza misja opiera się na przekonaniu, że opakowanie produktu oprócz funkcji ochronnej musi spełniać szereg innych wymagań, zależnych od potrzeb konsumentów i od pozycjonowania produktu na rynku. Opakowanie utrzymuje świeżość towaru i stanowi jednocześnie jego reklamę, jest elementem promocji firmy, kształtuje jej postrzeganie. Dlatego BOSKY w swojej ofercie ma najnowsze technologie i wprowadza innowacje nie tylko w dziedzinie samych opakowań, ale również procesów pracy. Zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodna organizacja są naszym zdaniem ważnym kryterium w projektowaniu linii pakujących.

Strategię BOSKY charakteryzuje dążenie do budowania partnerskiej relacji z klientem, opartej na zaufaniu i służącej długotrwałej współpracy, tak aby korzyści wypływające z kompleksowej obsługi przynosiły miarodajne i długotrwałe efekty. Zadowolenie klientów zarówno z proponowanych systemów, opakowań, jak i ze świadczonych usług jest i zawsze będzie naszym kluczowym celem. Dlatego też w trosce o redukcję kosztów procesu pakowania wyszukujemy rozwiązania optymalne zarówno pod względem funkcjonalności, wzornictwa, jak i ceny.

Misja

Nasza firma to niezawodny partner w procesie automatyzacji procesów pakowania! BOSKY doradza i opracowuje najbardziej optymalne dla użytkownika koncepcje inwestycyjne. Naszym celem jest satysfakcja klientów na każdym etapie naszej kompleksowej obsługi. Priorytetem dla nas jest opieka techniczna posprzedażowa na najwyższym poziomie.

Wartości

  • Wspólne wartości uważamy za fundament sukcesu biznesowego i współpracy.
  • Czujemy się odpowiedzialni przede wszystkim w stosunku do naszych pracowników, klientów i dostawców, ale jednocześnie również wobec naszego europejskiego społeczeństwa.
  • Nasze wartości opierają się na wzajemnym szacunku i przestrzeganiu prawa, wolności opinii i tolerancji.
  • W relacjach z innymi kierujemy się zasadą własnej tożsamości, tworzenia relacji opartych na szacunku, abyśmy byli wiarygodni, przyjaźnie nastawieni i solidni.

Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!