Ergonomiczne podnoszenie i przenoszenie z Hovmand

Wygodny i ergonomiczny transport w logistyce magazynowej, handlu i przemyśle

Wszystkie rodzaje materiałów i opakowań muszą być codziennie przemieszczane w halach produkcyjnych, magazynach i punktach sprzedaży. Zajmuje to dużo czasu i wysiłku, zwłaszcza gdy przedmioty są ciężkie, co jest powszechne w środowisku przemysłowym. Obsługa materiałów polega na dostarczaniu kanistrów i beczek z magazynu do miejsca produkcji. Wiadra wypełnione surowcami należy przesypywać do innych pojemników powyżej wysokości pasa. Do maszyn pakujących materiały opakowaniowe, np. nawinięte na rolkach, należy często przewieźć z palety, obrócić i założyć materiały w trudno dostępnym miejscu, co powoduje, że do tej pracy potrzebne są dwie osoby.

Technologia Hovmand sprawia, że przenoszenie surowców i półproduktów/produktów jest łatwym i intuicyjnym procesem. Jedna osoba skutecznie i precyzyjnie transportuje nawet bardzo ciężkie rolki, beczki, kontenery itp. Zaawansowane podnośniki do różnych pojemników ostrożnie manipulują Twoimi towarami, aby zapobiec ich uszkodzeniu, jednocześnie zmniejszając obciążenie wysiłkowe pracowników. Ma to pozytywny wpływ na wydajność produkcji i magazynu, a także na zdrowie pracowników. Pozostaw ciężką pracę niezawodnej technologii specjalnie zaprojektowanej do pracy i pozwól swoim pracownikom zająć się bardziej delikatnymi zadaniami.

Zobacz również: HOVMAND – możliwości i wydajność

Seria IMPACT

Nasze wózki manipulacyjne IMPACT zmieniają reguły gry, jeśli chodzi o obsługę materiałów. Pomagają one zapewnić prawidłową technikę podnoszenia prawie wszystkich rodzajów materiałów i towarów, począwszy od bębnów, rolek i skrzynek, a na wiadrach, kanistrach i miskach skończywszy.

Niezależnie od branży i potrzeb związanych z podnoszeniem możliwości dostosowania wózka manipulacyjnego Impact są prawie nieograniczone. Nasz system modułowy umożliwia łączenie nóg, wysokości masztu, udźwigu i szerokiej gamy zastosowań w celu stworzenia urządzenia, które sprawi, że Twoje procesy robocze będą bardziej wydajne, ergonomiczne i bezpieczne.

Wózek manipulacyjny Impact 70

Udźwig:

Max. 70 kg

Wysokość podnoszenia:

Max. 1685 mm

Zastosowanie:

Impact 70 podnosi i przewozi skrzynie, kartony, worki, pojemniki Euro, szpule i inne.

Wózek manipulacyjny Impact 80

Udźwig:

Max. 80 kg

Wysokość podnoszenia:

1242 – 1642 mm

Zastosowanie:

Impact 80 to niezawodny wózek manipulacyjny zdolny do przewożenia skrzyń, kartonów, worków, pojemników Euro, szpul, wiader, małych beczek i innych.

Wózek manipulacyjny Impact 90

Udźwig:

Max. 90 kg

Wysokość podnoszenia:

1242 – 2042 mm

Zastosowanie:

Impact 90 to najszybszy na rynku wózek manipulacyjny zdolny do przenoszenia skrzyń, kartonów, worków, pojemników Euro, szpul, wiader, małych beczek i innych.

Wózek manipulacyjny Impact 130

Udźwig:

Max. 130 kg

Wysokość podnoszenia:

1242 – 2771 mm

Zastosowanie:

Impact 130 to silny wózek manipulacyjny stosowny do podnoszenia skrzyń, kartonów, worków, pojemników Euro, szpul, wiader, małych beczek, kanistrów i innych.

Wózek manipulacyjny Impact 200

Udźwig:

Max. 200 kg

Wysokość podnoszenia:

1232 – 2041 mm

Zastosowanie:

Impact 200 jest zaprojektowany do ciężkiej pracy, jest zdolny do podnoszenia skrzyń, kartonów, worków, pojemników Euro, szpul, wiader, beczek i innych.

Wózek manipulacyjny Compact

Udźwig:

Max. 100 kg

Wysokość podnoszenia:

1825 – 1325 mm

Zastosowanie:

Compact to najmniejszy na rynku zasilany akumulatorowo wózek manipulacyjny, idealny do przenoszenia szpul.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!