Ważenie, dozowanie, inspekcja

Ważenie, dozowanie, inspekcja

W naszym asortymencie specjalistycznych naważarek wielogłowicowych, statycznych liniowych i dynamicznych z pewnością znajdziesz model dla siebie. Oferujemy rozwiązania maszynowe, które poradzą sobie z trudnymi wyzwaniami. Posiadamy pełen zakres modeli zarówno promieniowych, liniowych jak i liniowych dynamicznych, które są zaprojektowane z myślą o różnych produktach i sektorach branż spożywczej (w tym owocowo-warzywnej) i przemysłowej oraz związanych z nimi wyzwaniami.
W ramach uzupełnienia posiadanych stacji ważących dobieramy, dostarczamy i integrujemy automaty: dynamicznej kontroli wagi, systemy ważąco-etykietujące, detektory zanieczyszczeń metalicznych oraz skanery X-Ray.

Kontrola wagi i zanieczyszczeń produktu

Automatyczne dynamiczne wagi kontrolne, detektory metali czy X-Ray to nieodzowne maszyny i urządzenia wchodzące w skład linii ważąco-pakujących. Umożliwiają one automatyczne odrzucenie zapakowanych produktów, w których wykryły niepożądane obce ciała – czy to w formie różnych metali, czy innych struktur, jak drewno, szkło, elementy plastikowe itp.

Nasza firma dostarcza indywidualne rozwiązania renomowanych producentów w zakresie kontroli wagi, nieinwazyjnych systemów detekcji zanieczyszczeń oraz kompaktowych automatów etykietujących i ważąco-etykietujących.

Wagi Kontrolne Dynamiczne

Umożliwiają bardzo szybki pomiar masy produktu na linii produkcyjnej. Taki pomiar można wykorzystać do segregacji produktów pod względem masowym, odrzucania towaru niespełniającego określonych wymagań, a także sumowania ważeń z linii produkcyjnej czy prowadzenia kontroli towarów paczkowanych.

Automatyczne Systemy Ważąco-Etykietujące Dynamiczne

Bardzo ważnym elementem całego procesu pakowania i logistyki w zastosowaniach przemysłowych jest możliwość śledzenia przepływu produktów i materiałów w łańcuchu dostaw. Jest to możliwe np. przez zastosowanie automatycznych systemów ważących i znakujących produkt-opakowanie w tym samym czasie, przez aplikację etykiety lub nadruk bezpośredni odpowiednich danych i kodów oraz dodatkowo jego bezbłędne zważenie z nadrukiem lub nierzeczywistej wagi produktu. Wskazane informacje zarówno znakują odpowiednie opakowanie. Towar jest rejestrowany w czasie rzeczywistym i przenoszony do systemu informatycznego. Ich automatyczna identyfikacja daje pewność, że w danym momencie rejestrowany jest właściwy towar, podlegający wymianie w łańcuchu dostaw. Nasze urządzenie znajdują zastosowanie dla wielu typów produktów takich jak: owoce i warzywa, mięso i wyroby garmażeryjne, przetwory mleczne itp.

Detektory Metali

Obowiązujące prawo wymaga od producentów przeprowadzania kontroli wyrobu gotowego. Dodatkowo klienci finalnych produktów, sieci dyskontowe i supermarkety narzucają własne warunki wewnętrznej kontroli jakości produkcji, tym samym wymuszając korzystanie z urządzeń do wykrywania zanieczyszczeń metalicznych, typu detektor metali.

Skanery X-Ray

Oferowane urządzenia rentgenowskie wykorzystują najnowocześniejszą technologię do wykrywania zanieczyszczeń. To najlepsze urządzenie do kontroli braków i kompletności produktów, w celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom końcowym. Dokładne i niezawodne systemy kontroli rentgenowskich zapewniają wyjątkową detekcję i kontrolę integralności produktu.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!