Ważenie, dozowanie, inspekcja

Ważenie, dozowanie, inspekcja

W naszym asortymencie specjalistycznych naważarek wielogłowicowych, statycznych liniowych i dynamicznych z pewnością znajdziesz model dla siebie. Oferujemy rozwiązania maszynowe, które poradzą sobie z trudnymi wyzwaniami. Posiadamy pełen zakres modeli zarówno promieniowych, liniowych jak i liniowych dynamicznych, które są zaprojektowane z myślą o różnych produktach i sektorach branż spożywczej (w tym owocowo-warzywnej) i przemysłowej oraz związanych z nimi wyzwaniami.
W ramach uzupełnienia posiadanych stacji ważących dobieramy, dostarczamy i integrujemy automaty: dynamicznej kontroli wagi, systemy ważąco-etykietujące, detektory zanieczyszczeń metalicznych oraz skanery X-Ray.

Naważarki wieloglowicowe

Naważarki wielogłowicowe
Kombinacyjne naważarki wielogłowicowe ze wspomaganiem komputerowym to przemysłowy system odważania porcji. System charakteryzuje się wysoką dokładnością, niezawodnością oraz dużą prędkością operacyjną. Jest przeznaczony do produktów spożywczych oraz niespożywczych.

Oferujemy niemalże każde rozwiązanie w dziedzinie technologii CCW (computer combination weigher) renomowanej firmy MBP, należącej do Grupy PFM. Dodatkowo szeroki wachlarz wysokiej jakości naważarek wielogłowicowych można skonfigurować w zależności od potrzeb produkcyjnych, charakterystyki ważonego produktu, jego podawania i uwalniania odważonych porcji do maszyn pakujących.

Nasze naważarki wielogłowicowe charakteryzują:

Precyzja
Wyjątkowa dokładność ważenia pozwala na zredukowanie przeważeń porcji, co przekłada się na szybki zwrot inwestycji w stosunku do wolniejszych i mniej dokładnych systemów ważących.

Elastyczność
Jedna z podstawowych zasad, na których opiera się praca naszych automatycznych naważarek wielogłowicowych. Jest możliwa dzięki zastosowaniu systemu automatyzacji wielu programowalnych ustawień i parametrów pracy, co pozwala na szybkie zmiany np. formatu wagowego. Ponadto nasze naważarki wielogłowicowe adaptują się do niezwykle szerokiego zakresu zadań produkcyjnych, związanych ze specyfiką zarówno ważonego produktu, jak i otoczenia pracy oraz wymogów higienicznych.

Szybkie ważenie
Nasze naważarki spełnią każde oczekiwania produkcyjne – oferowana prędkość to od 30–50 aż do 300 odważeń na minutę. Przykładowo jedna naważarka wielogłowicowa może podawać porcję w tym samym czasie na dwie maszyny pakujące pionowe lub poziome.

Zero konserwacji i wysoka niezawodność w czasie
Konserwacja naszych naważarek jest praktycznie niewymagana, a zainstalowany system do zdalnej komunikacji pozwala naszym serwisantom na stały zewnętrzny dostęp do maszyny i natychmiastowe wsparcie w razie problemów.

Higiena
Naważarki wielogłowicowe są tak zaprojektowane, aby można było je myć i spłukiwać z wykorzystaniem myjek ciśnieniowych. Dodatkowo brak części i elementów ograniczających swobodny spływ wody, wysoka jakość, precyzja obróbki wykończenia blach i elementów konstrukcyjnych zapobiegają osiadaniu wody i wilgoci.

Naważarki wielogłowicowe serii C1 i C2

Naważarki wielogłowicowe serii C1 i C2 – to odpowiednio, systemy ważące, w pierwszym przypadku łączące przystępny budżet z bardzo dobrymi osiągami prędkości do dokładności ważenia, a w drugim przypadku to najbardziej zaawansowane technologicznie wysoko wydajne i superprecyzyjne naważarki w szczególności rekomendowane w przypadku ważenia produktów drobnych, granulowanych, itp.

  więcej…

Naważarki Serii C4 I C5

Seria C4 to wysokowydajne i precyzyjne naważarki w konfiguracji liniowej i odchylonym od pionu układzie głowic i pojemników podawczych. Są przeznaczone do ważenia i dozowania produktów delikatnych i łamliwych np. kruche herbatniki, paluszki, wyroby czekoladowe i lukrowane. Natomiast seria C5 to wysoko wydajna i precyzyjna seria dedykowana produktom lepkim i trudnym w transporcie np. mięso oraz wyroby mięsne.

  więcej…

Naważarki wielogłowicowe DMA

Większość naszych naważarek może być wyposażana w tzw. system maksymalizujący główne osiągi w prędkości ważenia z zachowaniem maksymalnej precyzji, jest możliwe dzięki zastosowaniu tzw. pojemników pamięciowych, do których podawane są odważone porcje z głowic ważących. Zsynchronizowany układ głowic i pojemników pamięciowych zwiększa ilość kombinacji wagowych co przekłada się na jeszcze wyższe dokładności ważenia przy bardzo wysokich prędkościach pracy.

  więcej…


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!