Paletyzacja

Paletyzatory warstwowe to nadal niezastąpione rozwiązanie w automatyzacji procesów paletyzacji, zwłaszcza tam, gdzie kluczowymi parametrami decydującymi o wyborze systemu są: wydajność, szybkie wdrożenie, prostota obsługi, niezawodność oraz chwytanie lub podnoszenie (ze względu na możliwości uszkodzenia produktu).

Paletyzatory produkowane przez naszego partnera, szwedzką firmę InterSystem, to rozwiązania dostosowane to indywidualnych potrzeb i zadań produkcyjnych. Zawsze przygotowujemy projekt i uzgadniamy z klientem wszystkie aspekty transportu jego produktu i paletyzacji z uzwględnieniem istniejących maszyn, ciągów produkcyjnych i komunikacyjnych, by ostatecznie zaproponować optymalne – space efficient – rozwiązania pod klucz.

Firma InterSystem to ponad 600 instalacji zrealizowanych na całym świecie, w tym w Polsce, co czyni z naszego partnera lidera kompleksowych rozwiązań w zakresie paletyzacji i transportu wewnętrznego produktów.
Dzięki modułowej budowie zarówno paletyzatory, jak i urządzenia peryferyjne Intersystem pozwalają na ich zastosowanie nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach przy zachowaniu maksymalnej efektywności produkcji.

Nasze paletyzatory możemy dostarczać w kombinacji z wieloma modułami i urządzeniami peryferyjnymi i transportowymi oraz również w wersji ze stali nierdzewnej. Zobacz również nasze rozwiązanie paletyzacji z wykorzystaniem robotów firmy Yaskawa.

 

Paletyzatory warstwowe

Niezawodne i często niezastąpione paletyzatory warstwowe (stołowe) to nadal optymalne rozwiązanie w automatyzacji procesów paletyzacji w szczególności w tych branżach, gdzie wydajność, szybkie wdrożenie, prostota obsługi, niezawodność oraz chwytanie lub podnoszenie (ze względu na możliwości uszkodzenia produktu) są kluczowymi parametrami decydującymi o wyborze systemu.
Paletyzatory i depaletyzatory produkowane przez naszego partnera, szwedzką firmę InterSystem, to rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i konkretnych zadań produkcyjnych. Zawsze przygotowujemy projekt i uzgadniamy z klientem wszystkie aspekty transportu produktu i paletyzacji z uwzględnieniem istniejących maszyn, ciągów produkcyjnych i komunikacyjnych, by ostatecznie zaproponować optymalne – space efficient – rozwiązania pod klucz.

Firma InterSystem to ponad 600 instalacji zrealizowanych na całym świecie, w tym w Polsce, co czyni z naszego partnera lidera kompleksowych rozwiązań w zakresie paletyzacji i transportu wewnętrznego produktów.
Dzięki modułowej budowie zarówno paletyzatory, jak i urządzenia peryferyjne InterSystem pozwalają na ich zastosowanie nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach przy zachowaniu maksymalnej efektywności produkcji.

Paletyzatory Semi

Paletyzatory Semi to ultrakompaktowe paletyzatory warstwowe w wersji budżetowej. Paletyzator ten to idealne rozwiązanie do prostych aplikacji. Jest to uboższa wersja paletyzatora Single „na start” dla niskich i średnich wydajności i posiada możliwość rozbudowy do pełnej wersji w trakcie jego eksploatacji.

Charakterystyka

 • najmniejsza zajmowana przestrzeń ok 4 m2
 • przyjazny i łatwy obsłudze interfejs
 • samodzielne tworzenie schematów paletyzacji dla układanych warstw
 • produkt zawsze jest trzymany od spodu – brak ryzyka uszkodzenia produktu w porównaniu z chwytaniem i unoszeniem
 • manualne podanie pustych palet i odbiór pełnych
 • szybka i łatwa instalacja
 • minimalny czas wdrożenia i oddania do eksploatacji
 • niezawodność zminimalizowane wymogi konserwacji i bezawaryjna praca
  więcej…

Paletyzatory Single

Ultrakompaktowe paletyzatory warstwowe to solidna modułowa konstrukcja pozwalająca na łatwą konfigurację stacji z wykorzystaniem wielu dodatkowych urządzeń m.in. w: system nakładania przekładek, magazyny palet, transportery palet, poziome i pionowe przenośniki produktu.

Charakterystyka

 • najmniejsza zajmowana przestrzeń od 4,8m2
 • przyjazny i łatwy obsłudze interfejs
 • samodzielne tworzenie schematów paletyzacji dla układanych warstw
 • produkt zawsze jest trzymany od spodu – brak ryzyka uszkodzenia produktu w porównaniu z chwytaniem i unoszeniem
  więcej…

Paletyzatory Inline, Multi, Compact Max

Inline to układy wielu stacji paletyzacji modułowych, wyposażonych i skonfigurowanych w zależności od potrzeb w różne urządzenia dodatkowe i peryferyjne oraz systemy transportu i podawania produktu uwzględniające:

 • logistykę wewnątrzmagazynową klienta
 • elementy konstrukcyjne
 • dostępy do istniejących maszyn i ciągów komunikacyjnych, które decydują również o wyborze jednego lub kombinacji wielu dostępnych układów transportu produktu (górnego, dolnego, poziomego czy pionowego).
  więcej…


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!