Paletyzacja

Paletyzatory warstwowe to nadal niezastąpione rozwiązanie w automatyzacji procesów paletyzacji, zwłaszcza tam, gdzie kluczowymi parametrami decydującymi o wyborze systemu są: wydajność, szybkie wdrożenie, prostota obsługi, niezawodność oraz chwytanie lub podnoszenie (ze względu na możliwości uszkodzenia produktu).

Paletyzatory produkowane przez naszego partnera, szwedzką firmę InterSystem, to rozwiązania dostosowane to indywidualnych potrzeb i zadań produkcyjnych. Zawsze przygotowujemy projekt i uzgadniamy z klientem wszystkie aspekty transportu jego produktu i paletyzacji z uzwględnieniem istniejących maszyn, ciągów produkcyjnych i komunikacyjnych, by ostatecznie zaproponować optymalne – space efficient – rozwiązania pod klucz.

Firma InterSystem to ponad 600 instalacji zrealizowanych na całym świecie, w tym w Polsce, co czyni z naszego partnera lidera kompleksowych rozwiązań w zakresie paletyzacji i transportu wewnętrznego produktów.
Dzięki modułowej budowie zarówno paletyzatory, jak i urządzenia peryferyjne Intersystem pozwalają na ich zastosowanie nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach przy zachowaniu maksymalnej efektywności produkcji.

Nasze paletyzatory możemy dostarczać w kombinacji z wieloma modułami i urządzeniami peryferyjnymi i transportowymi oraz również w wersji ze stali nierdzewnej. Zobacz również nasze rozwiązanie paletyzacji z wykorzystaniem robotów firmy Yaskawa.

 

Wyposażenie stacji paletyzacji

W wyniku starannej analizy charakterystyki pakowanego produktu, doprowadzenia i podania go do stacji paletyzacji, miejsca ustawienia stacji, zasilania, odprowadzania gotowych palet, schematów paletyzacji, istniejących instalacji i ciągów komunikacyjnych oraz wielu innych czynników proponujemy optymalne rozwiązania, uwzględniające stosowane urządzenia i wyposażenie dodatkowe, zarówno dotyczące transportu produktu, jak i palet.
Nasza oferta uwzględnia praktycznie wszelkie konfiguracje, które spełnią oczekiwania i wymogi naszych klientów, czyniąc z paletyzacji proces przemyślany, optymalny i niezawodnie przebiegający.

Akcesoria i urządzenia peryferyjne

W naszej ofercie znajduje się wiele akcesoriów i urządzeń peryferyjnych oraz rozwiązań pozwalających pośrednio lub bezpośrednio związanych ze stacjami paletyzacji, m.in.: systemy rolkowe, taśmowe, modułowe przenoszenia i transport produktów, pustych i pełnych palet, auto. magazyny palet, podajniki przekładek, transportery pionowe produktu, wyrównywarki stosów palet, automatyczne wózki transportu pełnych palet, rolkowe urządzenia dźwigowe palet, i wiele innych które umożliwiają Nam zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów na projektowanie, dostawę i instalację kompletnych rozwiązań stacji paletyzacji „Pod Klucz”

 

Sortery produktu

Sortery opakowań zbiorczych to modularne automatyczne rozwiązania transportu i identyfikacji produktu wg. zadanych parametrów np. zawartości opakowania, nazwy/adresu klienta, kodów kreskowych, itp., które pozwalają na kwalifikowane grupowanie produktów, i transport lub odbiór do punktów przygotowania do ich paletyzacji lub ostatecznej wysyłki.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!