Wiązarki i owijarki palet

Odpowiednie zabezpieczenie produktów/ładunków do wysyłki to jeden z kluczowych etapów procesu pakowania, mający istotny wpływ na to, czy dotrą one do kontrahentów w należytym stanie. Dostarczamy pojedyncze maszyny oraz kompletne systemy end-of-line (końca linii pakujących), w których skład wchodzą zarówno urządzenia wiążące/spinające palety taśmami, owijające palety foliami rozciągliwymi, jak i transportu palet.

Optymalizujemy dobór maszyn i ciągów transportowych do wymogów klienta – ładunku i budżetu. Projektujemy, dostarczamy, integrujemy maszyny i kompletne linie oparte na rozwiązaniach produkowanych przez naszych wiodących partnerów – firmy Reisopack (poziome i pionowe wiązarki taśmą palet) oraz Pieri (z obrotowym przenośnikiem, ramieniowe i pierścieniowe owijarki foliami rozciągliwymi).
Nasze rozwiązania end-of-line możemy doposażać w moduły i urządzenia peryferyjne zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta, np. automatyczne układy do zakładania narożników, systemy znakujące lub etykietujące palety, skanery, systemy dźwigowe i wymiany palet.

Owijarki palet foliami rozciągliwymi

Owijarki palet folią to niezbędny element wyposażenia końca linii pakującej, zwłaszcza gdy konieczne jest zabezpieczenie ładunku na palecie przed wpływem czynników atmosferycznych przy jednoczesnym zachowaniu jego maksymalnej stabilności, pozwalającej na łatwy transport.

Owijarki produkowane przez naszego partnera, firmę Pieri, to wyjątkowo solidne, niezawodne, innowacyjne, bezpieczne, a przy tym również wszechstronne maszyny, pozwalające na zabezpieczanie praktycznie wszelkich ładunków ułożonych na paletach.

Określenie pracy do wykonania przez nasze owijarki to podstawowa informacja, która powinna być zdefiniowana na wstępie projektu. Możliwy jest wybór pomiędzy maszynami półautomatycznymi (dla średnich wydajności) po w pełni zautomatyzowane wysokowydajne, będące optymalnym wyborem w dużej produkcji lub gdy konieczna jest integracja z całkowicie zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi.

Doświadczenie, pasja, wykorzystanie najnowszych technologii – to wszystko stanowi o tym, że nasze maszyny są unikalne i konkurencyjne we wszystkich aspektach.

Owijarki z obrotowym przenośnikiem

Owijarki z obrotowym przenośnikiem: kompaktowe automatyczne owijarki ładunków na paletach foliami rozciągliwymi typu stretch. Paleta jest owijana folią podczas obracania się przenośnika na której się znajduje. Kompaktowa i solidna budowa pozwala na instalację w miejscach o ograniczonej powierzchni, szybkie wdrożenie, łatwe programowanie i obsługę przez przyjazny interfejs.

  więcej…

Owijarki z obrotowym ramieniem

Owijarki z obrotowym ramieniem: w pełni automatyczne owijarki z pojedynczym lub podwójny ramieniem obrotowym, to idealne rozwiązanie dla klientów, dla których wysoka prędkość i wydajność to jedne z najważniejszych parametry które oczekują od owijarek automatycznych. W zależności od modelu wydajność sięgają 40, 60, 80 do 130 palet/h.

  więcej…

Owijarki z obrotowym ramieniem i automatycznym układem mocowania narożników

Owijarki z obrotowym ramieniem i automatycznym układem mocowania narożników to rozwiązanie w szczególności dedykowane tam, gdzie ładunki wymagają dodatkowego zabezpieczenia poprzez nałożenie narożników kartonowych w celu wzmocnienia i ochrony narożników ładunku znajdującego się na palecie.

  więcej…

Owijarki pierścieniowe

Owijarki pierścieniowe: automatyczne wysokowydajne owijarki palet umożlwiające pracę standardowo z prędkością do 90 palet/h. W zależności od potrzeb i rodzaju folii możliwość programowania bardzo wysokiego parametru rozciągu folii, a wbudowany w karetkę na folię generator obrotomierza umożliwia uzyskanie perfekcyjnego owinięcia ładunków również niestabilnych, wrażliwych na zgniatanie, pozawymiarowych.

  więcej…


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!