Serwis

Kompleksowe i szybkie wsparcie techniczne

Nasz zespół serwisu technicznego gwarantuje Państwu pełną ofertę:
od zapobiegawczych i doraźnych prac konserwacyjnych, poprzez zindywidualizowane działania modernizacyjne, aż po interwencję serwisu w sytuacji awaryjnej.
W celu zapewnienia maksymalnej dyspozycyjności i wydajności maszyn zakupionych w BOSKY oferujemy naszym klientom różne pakiety konserwacyjne i serwisowe.
W przypadku wybranych urządzeń posiadamy maszyny zastępcze, które wypożyczamy na czas przeglądu technicznego/naprawy/remontu.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Remonty i modernizacja

Aby przeciwdziałać naturalnemu zużyciu poszczególnych podzespołów i sprostać aktualnym wymaganiom rynku, nasi technicy przeprowadzają remonty eksploatowanych u Państwa maszyn z naszej oferty.

Fachowy remont wykonany przez zespół wykwalifikowanych i szkolonych u producentów techników i inżynierów ma na celu przedłużenie żywotności, a tym samym cyklu życia maszyn.

W trakcie eksploatacji pewne elementy konstrukcyjne lub podzespoły maszyn ulegają naturalnemu zużyciu. Niezbędne remonty mogą być przeprowadzane albo u naszych klientów, albo w naszym warsztacie w Kielcach.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!