Serwis

Kompleksowe i szybkie wsparcie techniczne

Nasz zespół serwisu technicznego gwarantuje Państwu pełną ofertę:
od zapobiegawczych i doraźnych prac konserwacyjnych, poprzez zindywidualizowane działania modernizacyjne, aż po interwencję serwisu w sytuacji awaryjnej.
W celu zapewnienia maksymalnej dyspozycyjności i wydajności maszyn zakupionych w BOSKY oferujemy naszym klientom różne pakiety konserwacyjne i serwisowe.
W przypadku wybranych urządzeń posiadamy maszyny zastępcze, które wypożyczamy na czas przeglądu technicznego/naprawy/remontu.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Naprawy

Szybkie, doraźne usługi serwisowe

Krótkie czasy reakcji i błyskawicznie przeprowadzane naprawy zapewniają maksymalnie szybkie przywrócenie produkcji po wystąpieniu zakłócenia.

Szybka i kompetentna pomoc w przypadku awarii przebiega zgodnie z procedurą ustaloną z klientem. Większość drobnych usterek potrafimy wspólnie z przeszkolonym personelem rozwiązać telefonicznie. Nasz zespół dostępny jest telefonicznie 7 dni w tygodniu.
Po wystąpieniu usterki, której nie mogą Państwo usunąć sami, zespół naszych ekspertów przeanalizuje sytuację, zaleci rozwiązanie tymczasowe i zorganizuje szybką interwencję naszych techników serwisowych, jak również wysyłkę części zamiennych.

W zakres działań naszej oferty wchodzi sprzedaż części zamiennych.
Szybki dostęp do części ulegających zużyciu i części awaryjnych. [Czytaj dalej]

Pobierz: Formularz zgłoszenia naprawy


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!