Maszyny używane i wynajem

W określonych okolicznościach – np. gdy maszyna jest potrzebna od ręki – zakup maszyny używanej stanowi dobrą opcję.

Przy zakupie maszyny używanej od BOSKY korzyści z zakupu są takie same jak w przypadku zakupu nowej maszyny w odniesieniu do jakości i serwisu. Powyższe obejmuje uruchomienie maszyny przez nasz wykwalifikowany serwis techniczny, szczegółowe przeszkolenie, kompletną dokumentację, zaopatrzenie w oryginalne części zamienne i aktualizację oprogramowania.
W zależności od aktualnej oferty maszyn używanych można zakupić u nas maszyny demo (używane tylko do testów) oraz używane maszyny po generalnym remoncie wykonanym w specjalistycznym warsztacie producenta.
Niektóre maszyny udostępniamy do użytku naszych klientów w formie wynajmu na okres krótkoterminowy oraz długoterminowy.
Krótkoterminowe wypożyczenie maszyny możliwe jest np. na czas przeglądów, ponieważ odnotowaliśmy, że nasi klienci chcą czerpać korzyści z użytkowania maszyn bez przerw, nawet na czas konserwacji.

Zapytaj nas o możliwości wypożyczenia lub najmu – nasz doradca odpowie na indywidualne pytanie.

Aktualnie w naszej ofercie:

Automat pakujący Flow-Pack poziomy PEARL wersja SERVO

Maszyna do pakowania w folie produktów na tackach/ pojemnikach

  • Napęd maszyny przez 3 silniki servo (niezależny napęd układu: rolek prowadząco-zgrzewających, szczęk zgrzewających i przenośnika zasilającego i odprowadzającego), elektronicznie kontrolowane przez komputer i odpowiednie oprogramowanie, analizujące pozycję pracy każdego z silników
  • Programowanie i automatyczna zmiana długości opakowania, pozycjonowanie folii z nadrukiem, diagnostyka, kontrola pracy przez panel dotykowy
  • Zgrzew folii na końcach i na spodzie opakowania
  • Górne zasilanie folią
  więcej…

PEARL

Katalog Flow Pack PEARL


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!