Maszyny pakujące flow pack HFFS i VFFS

Maszyny pakujące flow pack HFFS i VFFS
Dzięki bardzo szerokiej gamie znajdujących się w naszym portfolio maszyn pakujących poziomych HFFS (Horizontal Form Fill and Seal) i pionowych VFFS (Vertical Form Fill and Seal), produkowanych przez naszego wiodącego partnera Grupo PFM. Jesteśmy w stanie w pełni zautomatyzować podawanie produktów – wykorzystując do tego m.in. roboty, wagi przemysłowe, dozowniki, systemy dystrybucji rzędów, systemy liniowania czy sztaplowania produktów – a następnie je zapakować praktycznie we wszystkie rodzaje opakowań, uzyskiwane dzięki zgrzewaniu folii: od standardowych typu pillow pack przez open & reclose, steelo bag, block bottom, stand up po typ wysokowydajnych maszyn , pracujących w trybie ciągłym do formowania i zamykania opakowań typu pouch i doy w razie potrzeby w atmosferze modyfikowanej (MAP).
Nasze maszyny pakujące poziome i pionowe obsługują większość branż: począwszy od owocowo-warzywnej, przez wszystkie sektory branży spożywczej, a na medycznej, farmaceutycznej i przemysłowej skończywszy.

Maszyny poziome (HFFS)

Poziome automatyczne maszyny pakujące (HFFS) wykonują potrójnie zgrzewane opakowania z jednej rolki folii. Oferujemy pełen asortyment solidnych i wysokiej jakości maszyn pakujących poziomych typu flow pack przeznaczonych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. W zależności od modelu i wyposażenia nasze urządzenia spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymogi w pakowaniu produktów m.in. szeroko pojętej branży spożywczej, owocowo-warzywnej oraz niespożywczej. Maszyny pakujące, dostarczane m.in. przez naszego głównego partnera PFM Group, możemy dostosować do konkretnych potrzeb każdego Klienta.

Szczególnie polecamy je w przypadku potrzeby pakowania w osłonach gazowych (MAP) czy konieczności zastosowania innych aplikacji wydłużających przydatność do spożycia. Każdy model jest dostępny w różnych konfiguracjach z rozbudowanym wyposażeniem i modułami opcjonalnymi. Dzięki temu zapewniamy klientom maksymalną elastyczność pracy urządzeń, efektywność produkcji na każdym poziomie, wydajność od podstawowej po wysoką oraz w pełni zautomatyzowane linie o dużych prędkościach.

Automaty flow pack standardowe serwo

Oferujemy wiele modeli przeznaczonych do pakowania w typowym opakowaniu pillow pack z prędkością ponad 200 cykli na minutę. Szeroka gama akcesoriów i wyposażenia dodatkowego pozwala na konfigurację maszyn według indywidualnych potrzeb klienta. Umożliwia również pakowanie wielu produktów branży spożywczej, owocowo-warzywnej, farmaceutycznej, kosmetycznej itd.

  więcej…

Automaty flow pack Long Dwell I ERS

Seria maszyn dedykowana głównie do pakowania produktów w osłonie gazowej (MAP), ze względu na zastosowanie specjalnego systemu Long Dwell lub ERS, w napędzie i trybie pracy szczęk zgrzewających. Systemy LD lub ERS pozwalają na uzyskiwanie hermetycznie zamkniętych opakowań przy zachowaniu bardzo wysokich prędkości pakowania.

  więcej…

Automaty flow pack specjalne

Seria różnych modeli maszyn wysokowydajnych które m.in. ze względu na swoje specyficzne wyposażenie oraz urządzenia dodatkowe spełnią oczekiwania klientów pakujących produkty o specjalnych wymogach ze względu np. na ich charakterystykę, sposób i styl zamykania opakowania, szczelność opakowania oraz MAP.

Automaty pozwalają na łączenie folii na zimno lub na gorąco oraz w razie potrzeby na pracę na ultrawysokich prędkościach pakowania do 400 cykli na minutę. Takie produkty jak: słodycze (czekoladki, batoniki, cukierki) chusteczki higieniczne nawilżane i wiele innych z szerokiego asortymentu branży spożywczej i kosmetycznej, nie stanowią problemu dla naszych specjalistycznych maszyn poziomych.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!