Stations and applications

Check what ready-made solutions and applications using robots have been prepared to automate your plant.

Stacja Paletyzacji Robopal YGP

Roboty przemysłowe zastosowaliśmy w naszych zrobotyzowanych stacjach paletyzacji ze względu na ich główne zalety jak m.in.: udźwig, zasięg, precyzja i wydajność. Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy gotowe stacje paletyzacji „pod klucz”, umożliwiające przenoszenie i układanie opakowań zbiorczych, praktycznie o dowolnym ciężarze i zasięgu dopuszczalnym.

Stacje zrealizowane na robotach przemysłowych w przeciwieństwie do tych opartych na cobotach, wymagają zastosowania wygrodzeń, skanerów, detektorów i innych zabezpieczeń niezbędnych do spełnienia rygorystycznych norm bezpieczeństwa. W zależności od produktu, zadania, wyposażenia oraz zastosowanych zabezpieczeń, nasze stacje wyróżniają się kompaktowa budową i minimalną zajmowaną powierzchnią.

W zależności od wyboru robota i interfejsu, możemy wyposażyć stację w standardowy: teach pendant , smart pendat  lub doposażać w przemysłowe PC czy PLC z dotykowym ekranem HMI. W każdym przypadku gwarantujemy wysoką niezawodność pracy stacji, łatwe tworzenie nowych wzorów warstw i palet oraz przyjazną dla użytkownika obsługę.

 

Stacja Paletyzacji Cobopal YHC

W oparciu o roboty współpracujące firmy Yaskawa mod. H10 i H20, oferujemy gotowe stacje paletyzacji typu plug&play.

Coboty serii H, umożliwiają przenoszenie i układanie opakowań zbiorczych o ciężarze do 18 kg, przy bardzo dużym zasięgu wynoszącym 1700 mm oraz z możliwością ułożenia palety do wysokości 1900 m bez potrzeby stosowania elewacyjnej kolumny teleskopowej. Ograniczając prędkość do 6 cykli na minutę, cobot paletyzujący nadal pozwala na swobodną i bezpieczną interakcję między operatorami a urządzeniem.

W zależności od wyboru wersji opartej na platformie automatyki przemysłowej PC i PLC, czy standardowym intuicyjnym interfejsie tabletowym HMI, każde rozwiązanie gwarantuje wysoką niezawodność maszyny, łatwe tworzenie nowych wzorów warstw i palet oraz przyjazną dla użytkownika obsługę.


Contact us, we will answer
all individual questions!