Machines for packing and welding into mesh sleeves

We offer semi-automatic and automatic machines, including one of our renowned and most important partners – the Giro Group – producing a full range of devices: from semi-automatic machines packing into mesh to automatic machines latching and welding into woven and extruded mesh sleeves. Giro Group machines are unique devices that combine versatility in the production of many types and forms of packaging with durability, modernity and reliability.

Machines welding into mesh sleeve

We provide modern and at the same time the most universal machines for welding in woven or extruded mesh sleeves, enabling the production of both classic Grisac and Girplus packaging, and innovative Ultrabag ones in many styles and formats.

Automaty zgrzewające w siatkę

To seria innowacyjnych i najbardziej uniwersalnych automatów zgrzewających w siatki rękawowe tkane lub ekstrudowane, dostępne na rynku. Seria maszyn GB/UB – Girbagger umożliwia produkcję pełnej gamy opakowań od minimalistycznych do najbardziej innowacyjnych i spełniających wszelkie trendy wzornictwa i przekazu marketingowego. Maszyny standardowe serii GB to ekonomiczne automaty pozwalające na produkcję m.in. klasycznych opakowań w systemie Girsac i Girplus.

Natomiast serie Girbagger UB to zaawansowane i nowoczesne maszyny, które w zależności od wyboru wersji i wyposażenia produkują zarówno opakowania klasyczne Girsac i Girplus, jak i szeroką paletę opakowań typu Ultrabag.

Dostarczamy wszelkie materiały opakowanie, pozwalające klientom na produkcję opakowań według zadanych wzorów, szaty graficznej oraz charakterystyki pakowanego produktu. Wszystkie spełniają wymogi zrównoważonego rozwoju i przyjazne środowisku, m.in. dzięki oferowanej grupie materiałów opakowaniowych ECO – biodegradowalnych (100% kompostowalne).

Więcej na ten temat w sekcji opakowania.

Maszyny dostarczamy indywidulnie i integrujemy je z istniejących systemami ważącymi i ciągami produkcyjnymi lub dostarczamy jako element składowy kompletnych linii pod klucz. W zależności od konfiguracji i modelu, efektywnie i efektownie można pakować większość owoców i warzyw: od delikatnych jak jabłka, po okopowe jak cebula, ziemniaki itp. Dzieje się to z prędkością nawet do 40 opakowań na minutę na naszym najnowszej wersji UB Speed Line.


Contact us, we will answer
all individual questions!