Doradztwo

Kompleksowe doradztwo – nowoczesne pakowanie

Nasi eksperci w zakresie materiałów opakowaniowych oraz technologii i inżynierii procesów pakowania opracowują rozwiązania dostosowane indywidualnie do wymagań klientów. Kierujemy się 3 głównymi zasadami:

Nowoczesność. Bezpieczeństwo. Rentowność

Zaangażowany zespół ekspertów, specjalizacja, najwyższe kompetencje i doświadczenie, jak również nowoczesne podejście to nasze warunki.
Dzięki nim opracowujemy i realizujemy koncepcje wspólnie z klientem i przede wszystkim dopasowane do jego potrzeb.

Nasza działalność na co dzień opiera się na poszukiwaniu najciekawszych koncepcji w dziedzinie pakowania. Skorzystaj z naszej wiedzy w swoim procesie pakowania produktów, bo nasze systemy uwzględniają nie tylko specjalne wymagania każdego rodzaju produktu, ale również trendy konsumenckie i kryteria zrównoważonego rozwoju.
Tworzone przez nas koncepcje zawsze konsultujemy z naszymi zagranicznymi partnerami, których zadaniem jest również wyprzedzanie trendów na podstawie naukowych i kompleksowych badań rynku.

Szkolenia

Korzystają Państwo z naszego know-how

Współpracując z BOSKY, zyskujecie Państwo dostęp do nadzwyczaj wysokiego poziomu wiedzy. Nasze wsparcie posprzedażowe w formie szkoleń dla pracowników ma na celu zwiększenie stopnia wykorzystania potencjału zakupionych u nas rozwiązań.

Oferta szkoleń obejmuje zarówno standardowe kursy użytkownika, jak i zindywidualizowane, dostosowane do potrzeb klientów, które przeprowadzane są albo na miejscu, albo w naszej siedzibie w Kielcach,
gdzie dysponujemy zarówno salą szkoleniową, jak i technicznym zapleczem szkoleniowym oraz profesjonalnym sprzętem audio, pozwalającym na warsztaty online.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!