Maszyny pakujące i zgrzewające w rękawy siatkowe

Oferujemy maszyny półautomatyczne i automatyczne m.in. jednego z naszych renomowanych i najważniejszych partnerów – Grupę Giro – produkującego pełen typoszereg urządzeń: od półautomatów spinających w siatkę po automaty spinające i zgrzewające w rękawy siatkowe tkane i ekstrudowane. Maszyny Grupy Giro to wyjątkowe urządzenia łączące uniwersalność w produkcji wielu typów i form opakowań z trwałością, nowoczesnością i niezawodnością.

Maszyny pakujące w rękawy siatkowe

Nasze maszyny pozwalają na produkcję pełnej gamy opakowań – od standardowych typu clip bag, clip2clip. Dostarczamy półautomaty i automaty w układzie tub skośnych i poziomych, pozwalające na pakowanie wielu różnych produktów, w tym podawanych na tackach i w pojemnikach.

Nasze maszyny pakujące w rękawy siatkowe umożliwiają minimalistyczne i efektywne pakowanie przede wszystkim owoców, warzyw, orzechów oraz wielu produktów spożywczych i towarów przemysłowych w formie np. pakowania zbiorczego.

Półautomatyczne maszyny spinające w rękaw siatkowy

Oferujemy serię uniwersalnych, solidnych, niezawodnych i prostych w obsłudze i eksploatacji maszyn półautomatycznych. Umożliwiają one ekonomiczne i zarazem estetyczne pakowanie większości owoców, warzyw, i produktów spożywczych czy nawet przemysłowych, które swoimi wymiarami i charakterystyką zmieszczą się w tubie załadunkowo-formującej.

Do dyspozycji jest kilka średnic tuby, pozwalających na uzyskiwanie różnych formatów wagowych klasycznych opakowań siatkowych, które są zamknięte automatycznie klipsem z etykietą typu wineglass lub bolduc. W zależności od potrzeb pakowania na półautomatach spinających, oferujemy siatki o wielu splotach i szerokościach, tkane, ekstrudowane z tworzyw oraz EKO (biodegradowalne z celulozy) itp.

Więcej na ten temat w sekcji opakowania.

Automaty pionowe i poziome spinające w siatkę

W obrębie tej grupy oferujemy specjalistyczne, wydajne automaty głównie przeznaczone do pakowania owoców, warzyw luzem i na tackach lub w pojemnikach. Dostępne są również urządzenia zamykające produkty w siatkę z wykorzystaniem formowanego klipsa metalowego lub przez wielopunktowy zgrzew siatki z banderolą.

Automaty spinające w większości przypadków i w zależności od potrzeb i charakterystyki produktu dostarczamy wraz z różnego rodzaju systemami dozującymi wagowo (wagi liniowe i wielogłowicowe) lub ilościowo (liczarki). Automaty spinające to wysokowydajne maszyny umożliwiające uzyskiwanie do 40 opakowań na minutę. Ponadto są trwałe, niezawodne i proste w obsłudze. Produkują opakowania najbardziej ekonomiczne, a zarazem wytrzymałe i przyjazne środowisku – jest to możliwe dzięki najniższemu na rynku stosunkowi wagi zastosowanego materiału opakowaniowego, jakim jest siatka do wagi znajdującego się w nim produktu. Jak w wypadku półautomatów, możemy stosować zarówno siatki tkane, ekstrudowane z tworzyw sztucznych oraz ECO biodegradowalne (100% kompostowalne) np. z celulozy.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!