Innowacyjny sposób wiązania palet ErgoPack

mobilny – łatwy w obsłudze – wydajny

ErgoPack zwiąże każdą paletę niezależnie od tego, czy jest ona mała, czy duża, szeroka czy wysoka. W całkowicie pewny i niezawodny sposób zabezpieczy towar przed przesunięciem, rozchwianiem, rozsypaniem. ErgoPack zwiększa bezpieczeństwo transportu i ochronę zapakowanych towarów i palet.

Urządzenie wyposażone w opatentowaną lancę, która wsuwa się pod paletę, zabierając ze sobą taśmę, a następnie podaje ją operatorowi. Operator pracuje w pozycji stojącej i używając urządzenia napinająco-zgrzewającego nie musi go podnosić.
Na całym świecie w 55 krajach sprzedano w ciągu pierwszych 10 lat od ich skonstruowania ponad 10 000 urządzeń ErgoPack.

Dołącz i Ty do grona naszych zadowolonych użytkowników ergonomicznego systemu spinania palet: darmowa i niezobowiązująca wizyta naszych wyspecjalizowanych doradców zapewni, że dobierzemy model dopasowany do Twoich ładunków. Zgłoś się do nas już teraz, a dokładny termin wizyty ustalimy indywidualnie zgodnie z Twoimi preferencjami.

Spraw, by schylanie podczas spinania palet zaliczyć do przeszłości. ErgoPack – ergonomiczny system do spinania palet

ErgoPack – ergonomiczny system do spinania palet

Darmowa i niezobowiązująca wizyta naszych wyspecjalizowanych doradców pozwoli dobrać model dopasowany do Twoich ładunków. Zgłoś się do nas już teraz, a dokładny termin wizyty ustalimy indywidualnie zgodnie z Twoimi preferencjami.

https://www.ergopack.com/pl/produkt

 

ErgoPack – X-pert Line

Benchmark w Ergonomicznym Spinaniu Palet!

X-tremalnie ergonomiczna – X-tremalnie komfortowa – X-tremalnie zabezpieczająca proces

Linia X-Pert wyznacza nowe standardy. Zaawansowana elektronika oraz dotykowe panele sterujące na zgrzewarce oraz maszynie gwarantują intuicyjną obsługę przez operatora. Również ergonomia linii X-Pert to najwyższy standard.

 

 

ErgoPack – E-conomy Line

Pewne i bezpieczne spinanie palet od niemal 20 lat. Sprawdzona technika w zakresie ergonomicznego wiązania palet. W porównaniu do nowej lini X-Pert, linia E-Conomy oferuje mniej możliwości ustawień. Prędkośc spinania palet jest niższa a możliwość dopasowania maszyny do doświadczenia operatora jest mocno ograniczona.

Powodem tego jest brak dotykowego panelu sterującego. Szerokość palet ustawiana jest manualnie.


Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!