TARGOWY POCZĄTEK JESIENI 2021

Bardzo cieszymy się, że początek jesieni obfituje w okazje do spotkań.

Bardzo cieszymy się, że początek jesieni obfituje w okazje do spotkań.

Po raz kolejny wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach, gdzie zaprezentowaliśmy wózek manipulacyjny HOVMAND oraz system spinania palet ErgoPack, urządzenia których wspólnym mianownikiem jest ergonomia.

W trosce o ochronę środowiska na BIOEXPO Warsaw Międzynarodowych Targach Żywności i Produktów Ekologicznych prezentowaliśmy pojemniki kompostowalne w warunkach przydomowych oraz banderolownicę Proband V1000 ograniczającą zużycie tworzyw sztucznych.

Kolejną okazją do spotkań były Targi TAROPAK w Poznaniu, gdzie pojawiliśmy się z naszymi rozwiązaniami z oferty 3xW – wygoda – wydajność – wspomaganie: systemem spinania palet Ergopack, wózkiem manipulacyjnym HOVMAND oraz banderolownicą Proband V1000.

Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować rozwiązania, przyczyniające się do zwiększenia wydajności, ograniczenia urazów doznawanych podczas wykonywania obowiązków oraz wzrostu satysfakcji z pracy.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy odwiedzili nasze stoisko, zachęcamy również do kontaktu. Będzie nam miło, jeśli będziemy mogli się podzielić naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Czytaj również

Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!