Nowy Partner – VERSABOX

Do grona Partnerów BOSKY dołącza VERSABOX, polski producent autonomicznych robotów mobilnych oraz twórca autorskiego, zrobotyzowanego systemu AUTONOMY@WORK.

Do grona Partnerów BOSKY dołącza VERSABOX, polski producent autonomicznych robotów mobilnych oraz twórca autorskiego, zrobotyzowanego systemu AUTONOMY@WORK. Pozwala on klientom na wdrażanie elastycznych i efektywnych procesów intralogistycznych nowej generacji (Smart Intralogistics). Firma zbudowała własny system pełnej autonomiczności robotów mobilnych, pozwalających szybko i efektywnie przewozić produkty do i z magazynu oraz pomiędzy gniazdami produkcyjnymi.

Obecnie najbardziej zaawansowaną technologicznie wersją autonomicznych wózków transportowych są roboty AMR (Autonomous Mobile Robots). Ich poziom autonomii pozwala na samodzielne podejmowanie decyzji o wyborze optymalnej trasy, która łączy ustalone wcześniej punkty poboru i zdania ładunku. Takie maszyny, jak VERSABOT 500 i VERSABOT 1500 są w stanie odróżniać przeszkody stałe (porzucona w alejce paleta) od czasowych (wózek widłowy, inny robot, człowiek). Na tej podstawie w czasie rzeczywistym podejmują decyzje o wyborze innej trasy lub oczekiwaniu na usunięcie tymczasowej przeszkody.

Już teraz możesz zapisać się na bezpłatny webinar z VersaBox oraz BOSKY.
Dowiedz się jak wygląda proces wdrażania AMR poprzez narzędzia wirtualnej symulacji procesu. Poznaj możliwości systemu AUTONOMY@WORK i poznaj roboty AMR, które należą do najlepszych w swojej klasie pod względem technologii nawigacji, solidności i bezpieczeństwa.

Zapisz się na webinar wypełniając formularz lub wysyłając Email.

Czytaj również

Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!