Nowy Partner – YASKAWA

BOSKY poszerza swoją ofertę! Do naszego bogatego asortymentu maszyn z zakresu automatyzacji pakowania oraz ergonomii pracy dołącza nowe rozwiązanie – zrobotyzowane stacje do paletyzacji na bazie robota YASKAWA.

Nowość – maszyny i opakowania

BOSKY poszerza swoją ofertę! Do naszego bogatego asortymentu maszyn z zakresu automatyzacji pakowania oraz ergonomii pracy dołącza nowe rozwiązanie – zrobotyzowane stacje do paletyzacji na bazie robota YASKAWA.

Wspólnie z YASKAWA Polska, producentem technologii z obszaru robotyki, automatyki i mechatroniki, przygotowaliśmy rozwiązanie gotowe do pracy w krótkim czasie dostosowania do indywidualnych oczekiwań. Paletyzacja będzie teraz nie tylko ergonomiczna, ale również prosta w obsłudze! Robot przejmie monotonne zadanie a Twój pracownik będzie mógł skoncentrować się na bardziej wymagających zadaniach!

Dzięki partnerstwie z firmą YASKAWA, przedsiębiorstwem o bogatej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku światowym, posiadającym w swojej ofercie szeroką gamę robotów przemysłowych oraz robotów współpracujących, a także innych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, BOSKY poszerza swoje możliwości dla rozwiązań robotycznych na dużo większą skalę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji, chętnie odpowiemy na każde pytanie!

e-mail: roboty@bosky.pl

Czytaj również

Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!