BOSKY na WARSAW PACK 2021

VI edycja najszybciej rozwijającej się imprezy targowej Technik Pakowania i Opakowań w Polsce jeszcze trwa.

VI edycja najszybciej rozwijającej się imprezy targowej Technik Pakowania i Opakowań w Polsce jeszcze trwa. Ostatni dzień 25.11.21 i ostatnia szansa, by zobaczyć:
Mecapack: maszyna typu trysealer z Francji do zamykania pojemników, w tym ekologicznych
Somic: maszyna do pakowania zbiorczego typu casepacker
Cobopal Y: stacja paletyzująca z wykorzystaniem robota YASKAWA
ErgoPack: innowacyjny system wiązania palet w pionie bez schylania się
REISOPACK: mobilna wiązarka palet w poziomie
Pieri: owijarka palet folią
project Proband: mobilne, wygodne i uniwersalne w użytkowaniu urządzenie banderolujące
HOVMAND: wózki manipulacyjne pozwalające na wygodny i bezpieczny transport ładunków
PALOMAT: maszyna do bezpiecznego zarządzania stosami pustych palet

Duże wrażenie na zwiedzających robi maszyna ReadyPack: stosunkowo mała i wszechstronna maszyna, która rozwiązuje standardowe zadania związane z pakowaniem zbiorczym: może być używana do pakowania jednoczęściowego, jako pakowarka tacek oraz jako pakowarka typu wrap around.
„Świetnie wygląda”, „genialne rozwiązanie” oraz „fantastyczna” słyszeliśmy od osób zarówno zupełnie niezorientowanych jak i profesjonalistów, którzy szybko mogli ocenić technicznie maszynę, bo jej przeszklona obudowa pozwala dokładnie zobaczyć proces pakowania.

Nowości
Wyraźnie podczas Warsaw Pack potwierdza się trend w obszarze pakowania co do dążenie do redukcji wagi i objętości opakowania jak i dostosowanie materiału, z którego opakowanie jest zrobione do wymagań związanych z ochroną środowiska naturalnego. Producenci nie tylko żywności dostrzegają, że są w stanie poszerzyć możliwości wzrostu przewagi konkurencyjnej poprzez zastosowanie nowoczesnych opakowań, spełniających wymagania konsumentów, którzy świadomie wybierają produkt zapakowany ekologicznie. Dlatego nasze w 100% biokompostowalne pojemniki „znikają” szybko podczas targów. Tym bardziej budzą one zainteresowanie również większych producentów, bo można je stosować nawet w automatycznym pakowaniu: pokazujemy na stoisku przykładową maszynę typu try sealing, gdzie zamykanie pojemnika dodatkowo odbywać się może przy użyciu folii bio.

Na naszym stoisku podczas Warsaw Pack można się przekonać o tym, że jakość i trwałość opakowania pozostają na najwyższym poziomie tak samo jak atrakcyjność opakowania dla konsumenta. Prezentowane przez nas pojemniki, siatki i tworzywa najnowszej generacji oraz maszyny umożliwiające takie pakowanie, by minimalizować ilość opakowania, są dowodem na to, że możemy redukować ilości materiałów.
Pod tym względem zwiedzający targów z dużą ciekawością testowali nasz najnowszy model maszyny banderolującej: PROBAND. Niektórzy klienci już na stoisku dzielili się z nami pomysłami na pakowanie pod hasłem „Banderole zamiast folii” i zaskoczyli nas tym, co można nie tylko zapakować, ale również upiększyć ładną i świetnie zaprojektowaną graficznie banderolą.

Wygoda i wydajność
Niezależnie od materiału pakowania zwracamy uwagę na to, by sam proces był bezpieczny dla człowieka i wygodny w obsłudze. W naszej ofercie można znaleźć maszyny w pełni automatyczne jak i takie rozwiązania, które nie wymagają pełnej automatyzacji ani nawet zmian w istniejącej infrastrukturze. Takie urządzenia ergonomiczne nie tylko poprawią zdrowie pracowników ale przy tym efektywność ich pracy i wydajność zakładu.
Innowacyjny system spinania palet bez schylania się (ErgoPack), urządzenia wspomagające dźwiganie, przenoszenie i przechylanie ciężkich beczek, kartonów i innych ciężkich towarów (Hovmand) oraz magazynki Palomat układające stosy pustych palet i umożliwiające pracownikom wygodne pobieranie palety z nawet bardzo wysokiego stosu to 3 urządzenia, które można wypróbować na naszym stoisku.

Zapraszamy

Czytaj również

Skontaktuj się z nami, odpowiemy
na wszystkie indywidualne pytania!