Przejdź do treści
Roboty współpracujące
Universal Robots

Roboty współpracujące (coboty) od 10 lat zwiększają wartość w halach produkcyjnych. Ostatnie postępy umożliwiły robotom podnoszenie aż 16 kg, zastosowanie idealnego wyczuwania siły wymaganego do wrażliwych zastosowań, takich jak wkręcanie śrub i nakrętek, oraz łatwe i bezpieczne radzenie sobie w trudnych warunkach. Dla producentów, którzy chcą przezwyciężyć problemy związane z pracą, zwalczyć niepewność oraz rozwijać się i konkurować na całym świecie, coboty są odpowiedzią.

  • Zwiększona produktywność 
  • Większa rentowność
  • Zadowolenie pracowników
  • Wyższa jakość
  • Optymalna elastyczność

Universal Robots (UR), najbardziej zaufany i najpopularniejszy na świecie producent robotów współpracujących (cobotów), posiada w swojej ofercie 4 zasadnicze modele coboty: UR3, UR5, UR10 oraz najnowszy model w serii e: UR16e. 

Universal Robots+ to dodatkowa oferta innowacyjnych produktów pozwalających na dostosowanie robota UR w taki sposób, aby idealnie spełniał wszelkie wymagania.
Wszystko, czego potrzebujesz – od chwytaków i akcesoriów po systemy wizyjne i oprogramowanie. Wszystkie produkty zostały przetestowane i zatwierdzone pod kątem perfekcyjnej integracji z robotami UR, zapewniając prostą konfigurację, niezawodne działanie, bezproblemową obsługę i łatwe programowanie. Jest to gwarancja szybkiej, prostej integracji o niskim poziomie ryzyka.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną poradę na temat najlepszego rozwiązania!