Przejdź do treści
WARSAW PACK 2019
Targi
ur

BOSKY po raz drugi brała udział w Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack, organizowanych w największym centrum wystawienniczym w Europie Środkowej. Tegoroczna edycja przerosła nasze oczekiwania, oferowane przez nas rozwiązania - m.in. wózek manipulacyjny Hovmand do podnoszenia ciężkich opakowań, ergonomiczny system spinania palet ErgoPack - cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Z kolei uwagę nawet najmłodszych uczestników przyciągnęły roboty współpracujące Universal Robots, łączące w sobie dwa istotne współcześnie aspekty pracy: ergonomię
i automatyzację, łatwe do zaprogramowania i szybkie do wdrożenia.

Niezmiernie nam miło, że mogliśmy zaprezentować rozwiązania, które w nowoczesnych przedsiębiorstwach przyczyniają się do poprawy produktywności, obniżenia liczby doznawanych urazów i zwiększenia zadowolenia z wykonywanej przez pracowników pracy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – cieszymy się, że mogliśmy Państwu doradzić. Dzięki Państwu mamy motywację do ciągłego rozwoju i ulepszania naszej oferty!