Przejdź do treści
Warsaw Pack 2018
Targi
Warsaw Pack 2018

W dniach 27.02.2018 – 01.03.2018 BOSKY brała udział w targach Warsaw Pack 2018 – III. Edycji Międzynarodowych targów techniki pakowania i opakowań. Organizator wydarzenia, Warsaw Ptak Expo, stworzył dla nas okazję prezentacji naszej oferty w doskonałym miejscu: nowoczesnym i największym w Polsce Centrum Wystawienniczym. Pomimo, że po raz pierwszy byliśmy obecni na Warsaw Pack, jesteśmy przekonani, że zarówno tematyka jak i miejsce oraz organizacja targów są dobrą okazją do spotkań i prezentacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Było nam bardzo miło, że mogliśmy doradzić zarówno tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nowoczesnymi technologiami pakowania i poszukują inspiracji jak i tym, którzy już procesy automatyzacji rozwijają od lat i podążając za coraz bardziej kompleksowymi rozwiązaniami, zwracają się do nas z zapytaniami o wysokim poziomie zaawansowania engineeringu.

Taki przekrój zainteresowanych naszą ofertą odpowiada filozofii naszej firmy, która od ponad 20 lat rozwija się i współtworzy rynek nowoczesnych opakowań w Polsce.