Przejdź do treści
TAROPAK 2018
Targi
TAROPAK 2018

XXXI. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK w Poznaniu – największych kompleksowych targów branży opakowań w Polsce - była dla nas okazją do prezentacji nowoczesnych rozwiązań w procesach pakowania oraz z zakresu ergonomii pracy, która staje się kluczowym aspektem dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa.

Zgodnie z trendami światowymi, również w Polsce przedsiębiorcy coraz większą uwagę poświęcają ergonomii. Dlatego też podczas targów ogromnym zainteresowaniem cieszyły się urządzenia, które właśnie z tej kategorii prezentowaliśmy na naszym stoisku: wózek manipulacyjny Hovmand – mobilny system podnoszenia ciężkich opakowań i materiałów, urządzenie pozwalające układać ergonomicznie palety w kolumny PALOMAT oraz ErgoPack, ergonomiczny system spinania palet bez konieczności schylania się. Zarówno ergonomię, jak i automatyzację pracy łączy w sobie nowość oferty BOSKY: roboty współpracujące duńskiej firmy - Universal Robots, cechujące się łatwością programowania oraz bezproblemową integracją z każdym rodzajem zadań powtarzalnych.

Cieszymy się, iż kolejny raz mieliśmy okazję pokazać rozwiązania, które w nowoczesnych przedsiębiorstwach stają się podstawą w zakresie ergonomii oraz bezpieczeństwa pracy, jak też zachęcić nowe firmy do unowocześniania swoich zakładów pracy, uzyskując przy tym wymierne korzyści. Dziękujemy wszystkim obecnym, jednocześnie zapraszając do obejrzenia materiału wideo ze stoiska firmy BOSKY na targach TAROPAK 2018 w Poznaniu:

https://www.youtube.com/watch?v=u9jWAzpTXhs&feature=youtu.be