Przejdź do treści
Targi Taropak
Targi
targi Taropak 2016

Podczas tegorocznej edycji targów Taropak firma Bosky zaprezentowała kompleksową ofertę w zakresie automatyzacji procesów pakowania i przygotowania towarów do transportu.

Przedstawiliśmy nowoczesne urządzenia do paletyzacji i we współpracy z firmą ABB - roboty znajdujące zastosowanie na etapie przygotowania dostawy. Uwagę zwróciły również systemy hydraulicznego transportu odpadów, generowanych na etapie przygotowania produktu do pakowania. Rekordowa liczba gości przy naszym stoisku potwierdza, że automatyzacja procesów pakowania w Polsce rozwija się z roku na rok, a przedsiębiorcy zwracają uwagę już nie tylko na kwestię wydajności, niezawodności, ale także koniecznie wymogi bezpieczeństwa oraz ergonomiczną organizację pracy.

Od ponad 20 lat Bosky Sp. z o.o. z pasją angażuje się w rozwój procesów pakowania: od pojedynczych maszyn po kompletne linie. Wszystkich z Państwa, którym nie udało się nas odwiedzić na naszym stoisku w Poznaniu, zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

Zapraszamy do osobistego kontaktu w naszej siedzibie w Kielcach - zawsze, kiedy planują Państwo nowe przedsięwzięcia, na jakimkolwiek etapie pakowania. Będzie nam miło, jeśli będziemy mogli się podzielić naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem.