Przejdź do treści
Engineering

serwis_2

W ramach kompleksowej obsługi, Bosky wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dogłębnie analizując ich potrzeby, doradzając i wspomagając ich na każdym etapie wyboru zarówno maszyn, jak i opakowań. Dla każdego Klienta tworzymy odrębną koncepcję wdrożeniową, bazując na świadomości światowych trendów w technologii opakowań oraz wiedzy zdobytej na konferencjach, wystawach, spotkaniach branżowych. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół techników zapewnia kompleksową obsługę, w skład której wchodzi instalacja, przygotowanie personelu do obsługi maszyn oraz pełny serwis.

 

Analiza ➞ doradztwo i koncepcja ➞ wdrożenie ➞ obsługa

 

1. Analiza aktualnej sytuacji i zapotrzebowania na przyszłość

Indywidualizacja zamówienia wiąże się z dokładną analizą potrzeb Klienta. Uwzględniając warunki panujące w istniejących halach produkcyjnych lub projektując dla dopiero powstających miejsc, dobieramy odpowiednie rozwiązania, aby zamierzony efekt pakowania w pełni odzwierciedlał oczekiwania Klienta.

2. Opracowanie optymalnego rozwiązania

Na podstawie dokładnej analizy możliwości i zapotrzebowania Klienta, opracowujemy najkorzystniejsze dla niego rozwiązania wdrożeniowe. W procesie indywidualizacji zamówienia, kierujemy się nie tylko kwestiami ergonomicznymi, lecz również dążeniem do obniżenia kosztów, z korzyścią dla Klienta.

3. Realizacja i wdrożenie wspólnie opracowanej koncepcji

Wspólnie wypracowany projekt rozwiązań  trafia do ostatecznej akceptacji, a następnie jest  realizowany w ścisłej współpracy z producentem, naszym zespołem inżynierskim i klientem. Gwarancją pełnej satysfakcji z użytkowania maszyn są szkolenia pracowników, przeprowadzane na miejscu przez nasz wykwalifikowany zespół techników.

4. Obsługa posprzedażowa

Niezawodność urządzeń gwarantuje stała obsługa, jaką zapewniamy naszym Klientom po instalacji maszyn. Nasz wykwalifikowany personel techniczny oferuje serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny, dostępność do oryginalnych części zamiennych, a także szybką dostawę potrzebnych materiałów opakowaniowych.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną poradę na temat najlepszego rozwiązania!